ФОПи зі ідентичними довідками розіграли тримільйонне замовлення від ​​Великоберезовицької селищної ради 
16.12.2022   //   82 Переглядів

За результатом проведення відкритих торгів Великоберезовицька селищна рада Тернопільської області прозвітувала про підписання договору з ФОП Войтюк Миколою Дмитровичем. Вартість контракту на будівництво господарської будівлі (підвалу) комунального закладу Петриківська ЗОШ І-ІІІ ступенів скала 3,1 мільйона гривень, що на 6 тисяч дешевше очікуваної вартості закупівлі. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Техзаданням передбачено облаштування фундаменту, стін, перекриттів, дверей, перегородок та підлоги нового приміщення. Крім того мають бути проведені оздоблювальні роботи, встановлене опалення, вентиляція, водопровід та каналізація. Не забули замовники й про заведення до підвалу електроенергії, влаштування тривожної кнопки, мережі інтернет та заземлення. Усі згадані роботи підрядник має виконати до кінця поточного року. 

Окрім Миколи Войтюка до участі у торгах долучився ще один ФОП – Чубка Володимир Петрович, який готовий був виконати замовлення за 3,15 мільйона гривень. При цьому учасники не торгувались між собою на аукціоні лишивши незмінними свої перші цінові пропозиції. Цікаво й те, що усі довідки, що мали складатись учасниками в довільній формі обидва ФОПа подали з ідентичними формулюваннями та помилками – подвійними пробілами між словами, неправильними закінченнями слів та подібним. 

Микола Войтюк зареєстрований в якості ФОПа ще з 1999 року. Наразі підприємець підписав через систему Prozorro вже 113 контрактів на 23,08 мільйона гривень.  

Залиште відповідь