У Вінниці замовили ремонт будівлі, яка постраждала від ракетного обстрілу
14.12.2022   //   67 Переглядів

Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради уклав з ТОВ «Вінницябуд» угоду щодо ліквідації наслідків збройної агресії Росії загальною вартістю 18 млн 419 тис. грн.

Про це йдеться у системі Prozorro. Договір наразі не оприлюднений.

Підрядник має виконати капітальний ремонт об’єкта нерухомого майна з укриттям по вул. Замостянська, 26-А у Вінниці. За цією адресою знаходиться комплекс будівель та міський будинок побуту «Ювілейний», що постраждали унаслідок ракетного обстрілу 14 липня. Також тоді загинуло 28 людей і понад дві сотні звернулися до медзакладів за допомогою.

ТОВ «Вінницябуд» зареєстроване у Вінниці 2009 року, власником вказаний Володимир Карлович Гігінеішвілі. За час участі у публічних закупівлях підприємство отримало 75 підрядів на 566 млн грн.

Як писала «Вінницька агенція журналістських розслідувань», на частку цього підприємства припадає близько 20% загального обсягу житлового будівництва у Вінниці.

Відомо, що підприємство фігурує у розслідуванні слідчого відділу поліції Вінницької області №42020020000000287 від 18.09.2020, розпочатого за фактом ймовірного зловживання владою. А саме, слідчі розслідують факт будівництва багатоквартирного будинку на земельній ділянці, яка мала цільове призначення під розміщення закладів освіти та рекреаційне призначення. Вказане підприємство є виконавцем будівельних робіт.

Залиште відповідь