На Дніпропетровщині інтернат двічі відмовився від закупівлі послуг харчування на 15,5 мільйонів 
14.12.2022   //   78 Переглядів

9 грудня тендерний комітет комунального закладу “Володимирівський психоневрологічний інтернат” Дніпропетровської обласної ради” відмінив закупівлю послуг їдалень (аутсорсинг) на 15,5 млн. грн.

Закупівлю проводили за процедурою «відкриті торги з особливостями».

Як зазначено в обґрунтуванні відміни, при оголошенні плану на 2023 рік була допущена помилка. Цю помилку було виявлено вже після проведення торгів, у яких взяли участь чотири учасника:

  • ТОВ «Оптітрейд»
  • ТОВ «Контракт Продрезерв 5»
  • ТОВ «Партум 20
  • ФОП Дмитро Головченко

На торгах пропозиція ТОВ «Оптітрейд» виявилася найдешевшою. Компанія скинула ціну замовника на 5 млн. грн. –  до 10,35 млн грн. Ім’я компанії-переможця торгів стало відомо ще 1 грудня.

5 грудня тендерний комітет КП “Володимирівський психоневрологічний інтернат” опублікував повідомлення про продовження розгляду пропозицій через відключення світла та інтернету та у зв’язку із великою кількістю документів.  

9 грудня тендер було відхилено із зазначенням, що «при оголошенні плану на 2023 рік була допущена помилка. План був створений на 2022 рік».

Цікаво, що місяцем раніше замовник проводив аналогічний тендер на послуги їдалень (аутсорсинг) на ті ж самі 15,5 млн. грн. У питаннях та коментарях до процедури представник ТОВ «Контракт Продрезерв 5» звинуватив замовника у встановленні дискримінаційних вимог і вимагав прибрати вимогу надання листів -згод на обробку персональних даних усіх осіб, які зазначені у тендерній пропозиції Учасника. Замовник відмовився це зробити.

Ця закупівля в підсумку була скасована, але ще до початку торгів. У формулюванні щодо відміни тендеру зазначено, що при її створенні замовник не врахував дію Постанови №1178.

Новий тендер на харчування для мешканців Володимирівського психоневрологічного інтернату ще не оголошено. Сьогодні послуги надає минулорічний підрядник ТОВ «Лікеа». Компанія отримала підряд в напруженій тендерній боротьбі.  

Ця компанія обслуговує інтернат з 2020 року. Має в активі виграних тендерів на 23,4 млн. грн. До грудня 2021 року ТОВ «Лікеа» базувалася в Дніпрі за адресою пр. Б.Хмельницького, будинок 159, але з початку 2022 року має прописку у Запоріжжі. Засновником та директором компанії є мешканка Дніпра Тетяна Шевченко.

На початку 2022 року в Запоріжжя з Дніпра «переїхало» і ТОВ «Партум 20», яке приймало участь у тендері на харчування для мешканців Володимирівського психоневрологічного інтернату. В складі тендерної документації ТОВ «Партум» подало договір оренди спеціалізованого транспортного засобу у підприємця Євгена Шевченка. Трохи раніше аналогічний спецтранспорт Євген Шевченко надав у користування і ТОВ «Лікеа».

Дніпрянин Євген Шевченко разом з Іриною Шевченко також є власником ТОВ «Мокша-сервіс», яке, в свою чергу, теж прописане за адресою: м. Дніпро, пр. Б.Хмельницького, будинок 159.

Також за адресою пр. Б. Хмельницького, 159 базувалося ще одне підприємство, що надавало послуги їдалень Володимирівському інтернату, – ТОВ «Кларікс-фуд, яке раніше носило назву ТОВ «Фуд-Кук» та поставляло продукти харчування військовим Донецької області. Фірма змінила назву приблизно ж у той час, коли ТОВ «Партум 20» та ТОВ «Лікеа» змінювали прописку. 

Залиште відповідь