Фірма підприємця-футзаліста отримає 2,5 мільйона за ремонт “бомбосховища” для Рівненського драмтеатру
14.12.2022   //   64 Переглядів

Комунальний заклад “Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр” прозвітував про обрання підрядника, що виконає поточний ремонт протирадіаційного укриття закладу. Замовлення, а з ними і 2,5 мільйона гривень за роботу, дісталось ПП “Модена”. 

Підрядник має провести демонтаж асфальтобетонного покриття “бомбосховища”, улаштувати шари гідроізоляції, утеплення та армування, а також вирівняти підлогу укриття та покласти шар дрібнорозмірних фігурних елементів мощення. На виконання всіх робіт фірма матиме час до 23-го грудня поточного року. 

Підрядник, ПП “Модена”, зареєстроване в селі Олександрія, що на Рівненщині. Спеціалізувється на оптовій торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Власником, а заодно й керівником підприємства вказаний Олександр Кучерук з Рівного, якому також належить МПМ-фірма “Спецрембуд”. Окрім своєї підприємницької діяльності Олександр Кучерук захоплюється футболом, є членом Асоціації футзалу Рівненської області, бере участь у місцевому чемпіонаті.

Контактний номер телефону вказаний  ПП “Модена” є також номером ОСББ “Відінська 41/2”, “Відінська 41/4-7” і ЖБК “Іскра”.

Залиште відповідь