Чернівецькі дорожники без торгів додали ще 40 мільйонів на ремонт під’їзду до прикордонного пункту 
14.12.2022   //   63 Переглядів

Дорожники на Буковині продовжують укладати договори на реконструкцію доріг та під’їздів до пунктів пропуску. 8 грудня між дорожниками та місцевим підрядником було укладено договір на закупівлю додаткових робіт з реконструкції під’їзду до контрольно-пропускний пункту “Красноїльськи”. Угоду укладено без проведення конкурентної закупвлі, а її вартість склала трохи менше 40 млн гривень.

Ця інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Відповідно до оголошення, опублікованого Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області, підрядник ТОВ “ШБУ-77” до кінця поточного року має здійснити поточний середній ремонт на різних ділянках траси траси Т-26-08 Сторожинець – контрольно-пропускний пункт “Красноїльськ”. 

Раніше договір на ремонт іншого відрізку цієї дороги був укладений з одеським дорожнім гігантом “Автомагістраль-південь”. Вартість тієї угоди становить 385 млн гривень. Тоді теж замовник не став проводити конкурентну процедуру закупівлі, скориставшись особливостями проведення закупівель в умовах воєнного стану. 

ШБУ-77 – дорожній гігант з Ужгороду, який виграв тендерів на 29 мільярдів гривень, у тому числі на майже 8 мільярдів у Чернівецькій області. Для регіону він є одним із ключових дорожніх підрядників. 

Директор фірми – Дмитро Соловйов, бенефіціар – Андрій Білоус із смт Велика Димерка на Київщині. За інформацією «Наші гроші. Львів», Білоус був директором ТОВ «САТ Україна», яка була заснована австрійською фірмою, чверть якої належить російському олігарху Олегу Дерипасці. Нині він числиться співзасновником.

Договір, укладений між “ШБУ-77” та Чернівецькими дорожниками і опублікований у системі “Прозорро”, не містить інформації про обсяги майбутніх робіт, а також цін матеріалів, які будуть використовуватись при їх виконанні. 

Залиште відповідь