Транспортники Кривого Рогу за обслуговування білоруської техніки заплатять чергові мільйони компанії, наближеної до Вілкулів 
13.12.2022   //   106 Переглядів

5 грудня КП «Міський тролейбус» уклало угоду вартістю 2 млн. грн. з ТОВ “Технічний центр “Українське транспортно-сервісне підприємство”  щодо технічного обслуговування автобусів.  

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна».

Підрядна організація має провести технічне обслуговування автобусів МАЗ 103965 та МАЗ 2066086. На ремонт та обслуговування автобусів білоруського виробництва витратять 2,01 млн грн. Всі роботи мають закінчити до кінця року. 

В листопаді КП «Міський тролейбус» вже намагалося знайти підрядника для виконання техобслуговування. Але закупівлю проводили за процедурою «відкриті торги з особливостями». Ці торги не відбулися через відсутність пропозицій.

При чому ТОВ Технічний центр “Українське транспортно-сервісне підприємство” з 2019 року на постійній основі виконує техобслуговування автобусів МАЗ, що стоять на балансі КП «Міський тролейбус». Запустив цей проект його колишній керівник Олексій Кривенко. Фірма для роботи орендувала майстерню та офісне приміщення на території комунального транспортного підприємства. За час співпраці з комунальниками компанія отримала за запчастини, матеріали для ремонту та послуги технічного обслуговування автобусів 28,2 млн. грн. З початку вторгнення Росії на територію України КП «Міський тролейбус» заплатив ТОВ “Технічний центр “Українське транспортно-сервісне підприємство” за роботу близько 5 млн. грн.

Куратор проекту Олексій Кривенко є співробітником Криворізького технічного університету, де працює викладачем на кафедрі теплоенергетики. В 2019 році на виборах президента він був офіційним спостерігачем від кандидата Олександра Вілкула. У 2020 році Кривенко балотувався до Криворізької міськради та Дніпропетровської обласної ради від партії «Опозиційна платформа – за життя».

Сьогодні О.Кривенко помічник депутата обласної ради від партії Блок Вілкула «Українська перспектива» Вадима Щокіна, який обіймає посаду директора Науково-дослідного гірничорудного інституту. Разом вони працюють і у профспілці Криворізького національного університету, а ще мають у спільній власності запатентований винахід

Залиште відповідь