У Житомирі без тендеру віддали місцевій фірмі 35 мільйонів на будівництво модульного містечка 
12.12.2022   //   55 Переглядів

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради прозвітувало про укладену 5 грудня угоду з ТОВ “АртХаус”  на нове будівництво інженерних мереж та території благоустрою з метою функціонування модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб. Вартість укладеної угоди склала 35,1 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro. 

За умовами укладеної угоди, ТОВ “АртХаус” має встановити 40 будинків, провести роботи з електропостачання, водопостачання, водовідведення, теплопостачання, газопостачання.  Також підрядник має провести роботи з благоустрою та озеленити територію. Модульне містечко буде розміщуватися у селі Вереси. Всі роботи ТОВ “АртХаус” має виконати до 20 травня 2023 року.

Зауважимо, що за проєктні роботи управління капітального будівництва Житомирської міської ради заплатить ТОВ “Архбуддизайн Сервіс”  891 тис. грн .

ТОВ «АртХаус» зареєстроване у 2006 році у Житомирі. Власником фірми є Бобло Петро Іванович. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ТОВ «АртХаус» отримало від департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА підрядів на понад 35  мільйонів.

ТОВ “Архбуддизайн Сервіс” засноване в 2020 році у Житомирі. Власником і директором фірми є Микола Кашич. До лютого 2021 року власницею фірми була Ольга Бронштейн – головний архітектор Житомира.

Залиште відповідь