Рівненська міськрада замовила десяток електронних дошок для шкільних “бомбосховищ”
12.12.2022   //   48 Переглядів

Управління освіти Рівненського міськвиконкому прозвітувало про придбання 10 електронних дошок загальною вартістю 999,98 тисяч гривень. Договір підписали з місцевою підприємицею Інною Мелянчук.

 За інформацією з системи публічних закупівель Prozorro, товар має бути поставлений до кінця поточного року. Мова йде про інтерактивні дошки INTBOARD GT65 Android 9.0 з додатковим ПЗ “Іntboard JOY”, кабелем HDMI та монтажним комлектом. Обладнання планують встановити в найпростіших укриттях “бомбосховищах” рівненських закладів освіти. 

Наразі в мережі можна придбати аналогічне обладнання без HDMI-кабеля та монтажного комплекту за 93,99 тис грн/шт.

ФОП Мелянчук Інна Геннадіївна зареєструвалась в якості підприємиці у лютому 2021-го року. Основний вид діяльності – інші види роздрібної торгівлі поза магазинами. Контакктний номер телефону вказаний пані Мелянчук при реєстрації співпадає з номером ТОВ “Корпус Рівне” де вона вказана керівницею. Власником фірми вказаний рівненський підприємець Ігор Федорук. Саме ж підприємство серед іншого займається роздрібною торгівлею комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням. 

За 202-22 роки ФОП Мелянчук Інна Геннадіївна отримала через Prozorro 72 замовленняна 3,27 мільйона гривень. 

Залиште відповідь