Фірма, фігурант кримінального провадження, за день отримала від Городоцької сільради замовлень на майже 18 мільйонів
12.12.2022   //   205 Переглядів

Городоцька сільська рада за день, 8-го лютого, прозвітувала про підписання 8 договорів щодо експлуатаційного утримання доріг громади. Загальна вартість контрактів, що були підписані з ТзОВ “Будівельна компанія “Будальянс груп”, складає 17,76 мільйонів гривень. 

За умовами всіх договорів фірма займатиметься утриманням доріг лише до кінця поточного року. При тому що самі контракти було підписано 7-го грудня, у них передбачено, що взаємовідносини між сторонами почались ще 11-го листопада. 

Упорядковуватиме підрядник наступні ділянки;

Замовлення були зроблені за безконкурентними процедурами, поза межами електронної системи закупівель Prozorro. Замовник обгрунтував це нагальною потребою у замовленні послуг та необхідності дотримання технологічних норм при виконанні дорожньо-будівельних робіт, які неможливо було б виконати за умов дотримання строків проведення відкритих торгів. 

Як вже було згадано, всі 8 замовлень Городоцька сільська рада віддала ТзОВ “Будівельна компанія “Будальянс груп” киянина Ігоря Войтка. Наразі фірма фігурує в кримінальній справі щодо можливого привласнення коштів при виконанні капітального ремонту автомобільної дороги О180301 Тучин-Садове-Пустомити-Вовкошів.

За даними аналітичного порталу YouСontrol Ігор Войтко також є власником ТОВ “Трансзахід логістик” і ТОВ “Рівненський асфальтний завод”. 

За 2021-22 роки ТзОВ “Будівельна компанія “Будальянс груп” отримала від Городоцької сільської ради 39 замовлень на 74,95 мільйонів гривень.  

Залиште відповідь