Чернігівський пенсійний фонд  купує у дніпровської фірми Fiat за 700 тисяч
12.12.2022   //   37 Переглядів

9 грудня Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області повідомило про намір підписати договір з  ТОВ «Сателіт мотор» на купівлю автомобіля Fiat вартість 700 тисяч гривень. 

Інформація про закупівлю, яка проведена за процедурою “відкриті торги з особливостями”, міститься в системі ProZorro. 

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області замовило автомобіль Fiat Doblo Cargo Lungo 2022 року випуску. Авто має бути поставлене замовнику до 20 грудня 2022 року. Також автомобіль відповідає наступним технічним характеристикам: двигун – 1.4 95 к.с. / 6000 об/хв, бензин, 1368 см3;  привід – передній; об’єм паливного бака – 60 л; вантажність – 900 кг. 

Зазначимо, що з жовтня по листопад пенсійний фонд тричі намагався придбати автомобіль, але тричі торги не відбулися через відсутність пропозицій, або відсутність подальшої потреби. Наприкінці жовтня замовник оголосив тендер на придбання автомобіля Chery TIGGO 4. Очікувана вартість закупівлі становила 600 тис. грн. Однак тендер не відбувся, оскільки у замовника відсутня подальша потреба в закупівлі пасажирського легкового автомобіля. На початку листопада пенсійний фонд оголосив новий тендер, цього разу замовник хотів придбати RENAULT EXPRESS за 700 тис. грн. В середині листопада була ще одна спроба, однак торги було відмінено через відсутність подальшої потреби в автомобілі. 

ТОВ «Сателіт мотор» засноване в 2013 році в Дніпрі. Власниками фірми є Ігор Резяпов та Аеліта Резяпова. З 2016 року фірма отримала підрядів на 14,5 млн грн.

 

Залиште відповідь