Полтавськи дорожники без торгів віддали півмільрда турецьким підрядникам
11.12.2022   //   44 Переглядів

2 грудня Служба автомобільних доріг у Полтавській області повідомила про укладання додаткового договору на будівництво обходу міста Решетилівка на ділянці км 168+110 – км 172+140. Роботи, згідно з договором, мають бути виконані до кінця наступного року, а їх вартість складе 474 млн гривень. Угоду укладено без проведення конкурентної закупівлі із турецькою компанією «Онур Тааххут ташимаджилик іншаат тіджарет ве санаї анонім ширкет”.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Оголошення про укладання договору не містить його тексту, відповідно відсутній і кошторисний розрахунок та підсумкова відомість ресурсів, що використовуватимуться під час будівництва. Це не дозволяє визначити об’єми робіт та вартість матеріалів.  

Це найбільш коштовний договір полтавських дорожників, укладений з моменту повномасштабного вторгнення росіян. Окрім того, турки отримали також без торгів договір на реконструкцію автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка на ділянці км 133+500 – км 137+900, вартістю 25 млн гривень. На цій ділянці роботи мають бути завершені до кінця року.

Всього ж між турецьким підрядником та полтавськими дорожниками укладено 8 угод на суму 670 млн гривень. Представництво турецької компанії зареєстроване у Львові.  

Група компаній «Онур», куди входять «Онур Конструкцiон Інтернешнл» і українське Представництво «Онур Таахут Ташимаджилик Ішаат Тіджарет ВЕ Санаї Анонім Ширкеті», належить до числа фаворитів серед підрядників Укравтодору останніх років.
 

Залиште відповідь