Онкологічна лікарня Кривого Рогу замовила встановлення дизель-генераторної установки у фірми, пов’язаної з екс-депутатом
11.12.2022   //   116 Переглядів

КП «Криворізький онкодиспансер» повідомило про намір укласти договір на 2 млн. грн. про будівництво та монтаж дизель-генераторної установки у ТОВ НВК «Криворіжелектромонтаж».

Інформація про закупівлю послуг міститься в системі Прозорро.

Закупівля проведена за процедурою «відкриті торги з особливостями». На торгах зустрілися ТОВ «Сапсан-КР» та ТОВ НВК «Криворіжелектромонтаж». ТОВ «Сапсан-КР» не занижувала своєї стартової пропозиції. Перемога дісталася ТОВ НВК «Криворіжелектромонтаж».

До 20 січня 2023 року фірма має побудувати приміщення під дизель-генераторну установку головного корпусу та будівлі променевого відділення у КП «Криворізький онкодиспансер».

Проектно-вишукувальні роботи за  97 тис. грн. виконав ФОП Сергій Курінний.

Під будівництво доведеться розчистити територію – зняти шар грунту, знести та викорчувати дерево. Під металеву конструкцію приміщення для системи аварійного живлення зроблять фундамент. Установлять три електрощитові, прокладуть кабель та труби. Само приміщення буде мати огорожу. Територію замастять плиткою та вручну посіють 100 м2 газонної трави.   

Придбання дизель-генераторної установки кошторисом не передбачено.  

ТОВ НВК «Криворіжелектромонтаж» зареєстрована на мешканця Кривого Рогу Владислава Кулеміна. Фірма тісно пов’язана з колишнім місцевим депутатом від Партії регіонів та Оппоблоку Григорієм Ткаченком. У 2020 р. Ткаченко знову балотувався до міської ради, тепер уже від партії Блок Вілкула «Українська перспектива», але не пройшов. Фірма регулярно виграє тендери у Кривому Розі на електротехнічні та монтажні роботи в Кривому Розі. Сьогодні ТОВ НВК «Криворіжелектромонтаж» має підписаних договорів на 420 млн. грн.

Нагадаємо, що кілька підрядів, які виконувало «НВК Криворіжелектромонтаж» в 2019-2020 рр. потрапили в поле зору правоохоронців. Фірму підозрювали в розкрадання коштів при ремонтах мереж освітлення міста Кривого Рогу. Було розпочате досудове розслідування. В травні 2022 року ця справа заглохла в судовій тяганині.  

Залиште відповідь