Одеського суддю засудили на 9 років ув’язнення на отримання 570 тисяч хабара 
09.12.2022   //   81 Переглядів

7 грудня Касаційний кримінальний суд Верховного Суду постановив залишити в силі вирок ВАКС відносно судді Господарського суду Одеської області Павла Меденцева.

Про це пише «Антикорупційний вимір».

Суддю засуджено до 9 років позбавлення волі за отримання хабаря в розмірі 570 000 грн. Затримано суддю було ще у 2014 році. Весь цей час суддя переховується від слідства.

Перший вирок Вищого антикорупційного суду щодо Павла Меденцева був винесений в жовтні 2020 року. Суддя переховувався від слідства, тож антикорсуд заочно засудив його до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. В лютому 2021 року цей вирок був затверджений ухвалою Апеляційної палати ВАКС.

Верховний Суд остаточно поставив крапку у цій справі. Заслухавши доводи обох сторін, судді ВС підтримали позицію прокурора Спеціальної антикорупційної прокуратури та відмовили стороні захисту у задоволенні їхніх касаційних скарг.

«Таким чином, Вищий антикорупційний суд, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду та Касаційний кримінальний суд визнали вказану особу винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 368 КК України (в редакції на час вчинення злочину) та призначили покарання у виді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна», – йдеться у повідомленні прес служби САП.

Залиште відповідь