Влада Дніпра докинула на послуги піару майже 2 мільйона 
08.12.2022   //   59 Переглядів

5 грудня комунальне підприємство “Організаційно-аналітична служба” Дніпровської міської ради уклало угоду із ФОП Олексій Олейников на 1,68 млн грн. на висвітлення діяльності в мережі Інтернет діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів.

Інформація про закупівлю міститься в системі Прозорро.

Згідно договору, інформованість населення підвищать до кінця року на 240 публікацій:

  • на сайтах obozrevatel.com, rbc.ua, nashemisto.dp.ua, opentv.media, dnpr.com .ua буде опубліковано 60 матеріалів вартістю 9 тис. 370 грн. за кожен.
  • на сайтах gorod.dp.ua, kp.ua, dnepr.news, dnepr.info, 056.ua, dpchas.com.ua, dnepr.express, gorsovet.com.ua, afishadnepr .com.ua, dv-gazeta.info, glavnoe.dp.ua, dp.vgorode.ua, centr.tv розмістять 180 публікацій вартістю 5 тис. 815 грн. за кожну.

 ФОП Олексій Олейников працює в сфері посередництва в розміщенні реклами в засобах масової інформації 4 роки. За інформацією видання “Лица”, до відкриття рекламного бізнесу Олексій працював звукооператором в дніпровській компанії “Пунш”, що отримувала бюджетні замовлення на організацію масових заходів.

Сьогодні від КП “Організаційно-аналітична служба” Дніпровської міської ради ФОП Олейников отримав піар-замовлень на 20,7 млн. грн.

Раніше ми розказали, як на початку війни чиновники Дніпра направили 7 млн. на рекламні послуги.

Залиште відповідь