Тендерний новачок за 3,8 мільйона гривень поставить вугілля для Зарічненської селищної ради 
08.12.2022   //   144 Переглядів

За результатами проведених відкритих торгів з особливостями Відділ освіти, культури, молоді та спорту Зарічненської селищної ради підписав договір на поставку 409,5 тонн кам’яного вугілля. За 3,83 мільйона гривень замовлення виконає ТОВ “ДК Захід енерго”. Ціна тонни при цьому склала 9,35 тис грн. Відповідна інформація опублікована на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Замовника цікавило вугілля марки Г(13-100), зольністю не більше 24% та вологістю не більше 8%. До вартості контракту окрім самого вугілля також входили послуги з доставки палива, його навантаження, зважування, зберігання, підвезення та розвантаження. Як вказано в договорі “ДК Захід енерго” має до 20-го грудня розвезти вугілля по 16 навчальним закладам громади, а також до приміщення відділу освіти, культури, молоді та спорту Зарічненської селищної ради.

Окрім переможця торгів свою цінову пропозицію також подало ТОВ “Праймсвелл”, яке готове було виконати замовлення за 3,89 мільйона гривень. Під час аукціону учасники не змінювали своїх початкових ставок. 

Власником та керівником вінницької ТОВ “Праймсвелл” вказаний Руслан Свердлик. Зареєстрована в 2019-му фірма досить успішно освоює бюджетні підряди. За час свого існування встигла підписати через Prozorro 44 договори на 20,6 мільйонів гривень. 

Переможець торгів ТОВ “ДК Захід енерго” було засновано у травні 2022-го року. Фірма належить львів’янці Дар’ї Крижко, яка раніше працювала у Львівській митниці ДФС. Це лише друге бюджетне замовлення, яке фірма отримала в системі публічних закупівель. Перше, також на поставку вугілля, було підписано з відділом освіти Яворівської міської ради Львівської області. 

Залиште відповідь