Шумська міськрада замовила генераторів у ФОПа без досвіду конкурентних торгів 
08.12.2022   //   246 Переглядів

Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради прозвітувало про підписання контракту щодо поставки 12 генераторів загальною вартістю 530 тисяч гривень. Підрядником на безконкурентній основі було призначено ФОП  Бовтун Антоніну Адамівну. Відповідна інформація з’явилась на сторінці закупівлі в системі Prozorro у вівторок, 6-го грудня.

Прикметно, що сам договір було підписано ще 1-го грудня, а доставити замовлені генератори підприємиця мала в найкоротший строк – до 2-го грудня включно. Оплатити товар мали протягом 7 днів після доставки генераторів, тобто до кінця поточного робочого тижня. 

Загалом для потреб освітян Шумська замовили 2 генератора BOORWELD BR1100X5 на 5.5 кВт за 40 тис грн/шт та 10 генераторів DOMO TEX EGG60008HP на 5.5 кВт за 45 тис грн/шт.

Підприємиця Антоніна Бовтун зареєструвалась в якості ФОПа ще в 2011 році. Спеціалізується на оптовій торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. За час роботи з Prozorro встигла отримати 765 замовлень на 2,15 мільйонів гривень. При цьому підприємиця жодного разу не брала участь у конкурентних торгах. Усі підряди отримувала напряму, продаючи свій товар у Хмельницькій та Тернопільській областях. 

Залиште відповідь