Рівненська ОДА визначилась, хто поставить шкільних автобусів на понад 43 мільйона 
06.12.2022   //   56 Переглядів

Департамент освіти і науки Рівненської ОДА повідомив про намір підписати з ТОВ “ТД “Еталог Авто” договір на поставку 16 шкільних автобусів. У разі підписання договору загальна вартість замовлення складатиме 43,2 мільйона гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Для пошуку належного підрядника освітяни Рівненщини оголосили в середині листопада відкриті торги з особливостями, однак поборотись за дороговартісний підряд вирішив лише один учасник. Власне через відсутність будь якої конкуренції “Еталог Авто” запропонувало виконати замовлення за ціну, що була аналогічна очікуваній вартості замовлення – 43,2 мільйона гривень. 

Відповідно до техдокументації майбутні автобуси будуть розраховані на перевезення не менше 27 школярів і 3 супроводжуючих осіб. Транспорт має бути обладнаним автоматичними закритими системами обігріву салону, внутрішніми гучномовними прстроями, зовнішніми дзеркалами заднього виду з обігрівом, двома аптечками та двома вогнегасниками із зарядом вогнегасної речовини не менше 5 кг кожний. Гарантійний строк на автобуси повинен бути не менше ніж на 24 місяці або не менш ніж на 100 тисяч кілометрів пробігу. 

Враховуючи заявлені характеристики підприємство вирішило поставляти замовнику автобуси “ЕТАЛОН” виробництва ТОВ “Чернігівський автозавод”, з дизельним двигуном класу Євро-5 і механічною коробкою передач.

Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ “ТД “Еталог Авто” є швейцарець Петер Герберт Швотцер, а от засновником – ТОВ “Бодмін Україна”. Це товариство у свою чергу заснували швейцарське акціонерне товариство “BODMIN AG”, ТОВ “Кирайн”, ТОВ “Логістичний центр і “Еталон” та киянин Володимир Бутко. 

Загалом з 2018-го року ТОВ “Торговий дім “Еталон Авто” отримав у системі Prozorro замовлень на 1,14 мільярда гривень.

 

Залиште відповідь