Пожежна частина Кривого Рогу замовила ремонт адмінбудівлі за 7 мільйонів 
06.12.2022   //   141 Переглядів

В листопаді Третій державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Дніпропетровської області винайняв підрядника з Дніпра для капітального ремонту адміністративної будівлі.

Інформація про укладену угоду міститься в системі Прозорро.

Роботи на об’єкті виконає Асоціація підприємств матеріально-технічного забезпечення “Комплект”. Вартість ремонту складає 7,3 млн. грн. Капремонт має закінчитися до 23 грудня 2022 року.

Проектні роботи в жовтні оперативно виконало ТОВ «Криворіжцивільпроект». Ця фірма є головним проектувальником мерії Кривого Рогу і пов’язана із найскандальнішими місцевими ремонтно-будівельними проектами. Під час створення компанія називалася ТОВ «Консент 4». Але у вересні 2017 року її було перейменовано на «Криворіжцивільпроект» – саме таку назву колись мала нині ліквідована державна організація, і почала отримувати бюджетні замовлення. На теперішній час компанія отримала підрядів на проектування на 55,5 млн. грн. Співробітники приватного підприємства – найчастіше сумісники, які працюють у інших проектних організаціях.

Асоціація підприємств матеріально-технічного забезпечення “Комплект” зареєстрована в Дніпрі більше 29 років тому. Належить дніпрянкам Ользі Куликовій та Вікторії Самохіній. Компанія має в активі перемоги у 72 закупівлях на суму 95,56 млн. грн. Підприємство працює лише на території Дніпропетровської та Донецької областей.

Серед головних замовників послуг компаній – Донецкий национальный университет экономики и торговли имени Михаила Туган-Барановского, який нині базується у Кривому Розі. Виш замовив ремонтних робіт на 30 млн. грн. З цим навчальним закладом підрядник знаходиться в судовому спорі через проблеми, що виникли із визначенням та оплатою робіт під час війни. Також за несплачені рахунки після ремонту Асоціація «Комплект» судиться з Центральною міською лікарнею міста Торецьк Донецької області.  

Залиште відповідь