Громада на Дніпропетровщині купила автівки у родини Ю.Тимошенко 
05.12.2022   //   90 Переглядів

29 листопада відділ освіти, культури, молоді та спорту Черкаської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області повідомив про намір підписати договір з ТОВ «Перфект моторс» на купівлю автомобіля Hyundai вартістю 700 тис. грн.

Інформація про закупівлю, яка проведена за процедурою “відкриті торги з особливостями”, міститься в системі Прозорро.

Чиновники замовили автомобіль Hyundai i30 PD FL 1.5 Classic. Авто має бути поставлене замовнику до 15 грудня 2022 року. Рік виготовлення транспортного засобу замовник в тендерній документації не зазначив, але вимагає поставку нової машини.

ТОВ «Перфект моторс» було єдиним учасником закупівлі. Компанія запропонувала автомобіль Hyundai за 693 тис. 800 грн. Фірма-продавець заснована в січні 2021 року в Одесі, але з грудня 2021 року прописана у Дніпрі. Серед засновникиків ТОВ «Автокрафт» з Одеси, а також одесити Григорій Гріншпун та родина Чечьоткіних.

Гріншпун володіє ще низкою компаній з продажу транспортних засобів. Він фінансував Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, був довіреною особою Юлії Тимошенко на виборах президента у 2014 році та сам балотувався до Одеської міськради від цієї політ сили.  

Леонід Чечоткін працював помічником нардепа-регіонала Олександра Волокова

Його син Артур Чечоткін є бізнес-партнером та зятем народної депутатки Ю.Тимошенко. В 2014 році він значився серед акціонерів російського банку «Генбанк», який вів активну діяльність та заробляв в окупованому Криму. 

Черкаська селищна рада Новомосковського району Дніпропетровської області в жовтні 2022 року також скупилася в ТОВ «Перфект моторс»  на 1,5 млн. грн.  В розпал повномасштабної війни Росії проти України чиновники придбали кроссовер Hyundai Tucson.

Залиште відповідь