До кінця року в Черкасах хочуть вкатати у асфальт ще 23 мільйона
05.12.2022   //   73 Переглядів

2 грудня департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради оголосив закупівлю послуг з поточного ремонту вулиць міста Черкаси. Це вже третя оголошена цього року закупівля, і їх загальна вартість перевищує 130 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Очікувана вартість нової закупівлі – 23 млн гривень, вона оголошена із урахуванням розпорядження Черкаської обласної військової адміністрації. Водночас на сайті Черкаської ОВА відповідне розпорядження відсутнє, і його зміст невідомий. Замовник планує відремонтувати вулиці Чигиринську, Пацаєва та проїзд Руськополянський. Роботи мають бути завершені до кінця поточного року. Аукціон із визначення переможця має відбутися 12 грудня.

Попередні дві закупівлі відповідних послуг виграло місцеве товариство “Колтех-транс”, що належить місцевому бізнесмену Сергію Колесніченку. Відповідно до інформації з порталу “Є-дата”, станом на 18-те листопада Колесніченко отримав за ці послуги трохи менше 80 млн гривень. Загальна ж вартість раніше підписаних угод на надання послуг з поточного ремонту вулиць міста складає 110 млн гривень. Коментуючи відповідні видатки з місцевого бюджету, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що “місто може собі це дозволити, так як має відповідні податкові надходження”

Сергій Колесніченко є політичним соратником міського голова Анатолія Бондаренка. У 2020 році він балотувався до місцевої ради за списком партії “За майбутнє”, яку на Черкащині очолює саме Бондаренко. Але Колесніченку не вдалося набрати достатньої кількості голосів для потрапляння у місцеву раду. 

Залиште відповідь