ФОП без тендерної історії харчуватиме пацієнтів Чортківської центральної міської лікарні
04.12.2022   //   84 Переглядів

Комунальне некомерційне підприємство “Чортківська центральна міська лікарня” Чортківської міської ради прозвітувало про замовлення послуг з організації харчування пацієнтів. За 8380 комплекти медики мають заплатити 586,6 тисяч гривень. Виконуватиме замовлення ФОП Мерлавська Анжела Павлівна. 

В протоколі прийняття рішення про обрання Мерлавську надавачем послуг уповноважена особа лікарні вказала на те, що це вже друга спроба замовників заключити відповідний контракт. Попередній тендер – відкриті торги з особливостями, не відбулись, оскільки пропозиції на нього не подав жоден учасник. Тож замовник самостсійно звернувся до Анжели Мерлавської, яка, за версією лікарні, надала усі необхідні документи, що підтверджують її кваліфікацію та спроможність виконати замовлення.

Підписаний між сторонами договір зобов’язує підприємицю здійснювати доставку їжі три рази на день, щоденно до кінця року. Доставка має здійснюватись за адресами стаціонарного, акушерського та інфекційного відділення Чортківської центральної міської лікарні. При цьому температура готової їжу при доставці перших страв повинна бути не нижче 55-54 градусів С, других страв не нижче 50-60 градусів С, а холодних страв – 10-14 градусів С. 

Окрім всього іншого сторони погодили і семиденне циклічне меню харчування для пацієнтів закладу, якого власне й дотримуватиметься постачальник. 

Мерлавська Анжела зареєструвалась як ФОП ще в 2009-му році, однак за весь цей час отримала через Prozorro лише одне дрібне замовлення. В 2018-му році Головне управління Нацполіції в Тернопільській області підписало з нею контракт на постачання готових страв на 23,09 тисячі гривень. Номер телефону, який вказала підприємиця Мерлавська під час реєстрації ідентичний номеру ще одного ФОПа з Чорткова – Івана Батрина. З сім’єю Батринів – Павлом Івановичем та Ганною Василівною пов’язує  Анжелу Мерлавську і спільний бізнес – КПМП “Канон”.

 

Залиште відповідь