У Кропивницькому ремонт приміщення ДСНС виконає обвинувачений у завищенні вартості робіт на бюджетному підряді
01.12.2022   //   53 Переглядів

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області 29 листопада уклало з ТОВ «КАРМ» угоду про поточний ремонт підвального приміщення адміністративної будівлі загальною вартістю 2 млн 541 тис. грн (з яких 423 тис. грн ПДВ).

Про це йдеться в системі Prozorro. Закупівлю провели без тендеру, напряму уклавши угоду з підрядником.

До 31 грудня підрядник має виконати загальнобудівельні і внутрішньосантехнічні роботи, встановити електрообладнання та освітлення.

За інформацією з аналітичної системи Youcontrol, ТОВ «КАРМ» зареєстроване у Кропивницькому ще 1993 року, власником вказаний Валентин Васильович Радченко. Також на ньому значиться ще одне будівельне підприємство «Ескалібур-3000». Фірми Радченка активно беруть участь у публічних закупівлях. Зокрема, «КАРМ» станом на листопад цього року підписав 19 угод на 187 млн грн.

Водночас підприємець неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Згідно з інформацією з Державного судового реєстру, чоловік є обвинуваченим у кримінальному провадженні  №42020121070000003, порушеного за фактом розтрати і шахрайства на державному підряді. За версією обвинувачення, підприємець завищив вартість робіт на ремонті школи та заволодів 80 тисячами гривень. 4 травня цього року прокуратура звернулася до суду з вимогою стягнути з Радченка ці кошти.

Залиште відповідь