Кропивницький «Електротранс» купив потужний генератор, який інші замовники брали дешевше
01.12.2022   //   84 Переглядів

Комунальне підприємство Кропивницької міськради «Електротранс» уклало з ФОП-ом Іриною Юріївною Баранник угоду про поставку генератора загальною вартістю 1 млн 356 тис. грн (із яких 226 тис. грн ПДВ).

Про це йдеться в системі Prozorro. Закупівлю провели за процедурою «Відкриті торги з особливостями», яка в умовах воєнного стану дозволяє прийом тендерних пропозицій протягом 7 днів.

«Електротранс» оголосив тендер 3 листопада. 11 листопада стало відомо, що до участі в торгах зголосилася лише ФОП Баранник і з нею 28 листопада уклали угоду про поставку дизельного генератора марки WattStream WS205-RS з шафою ABP для автоматичного введення резерву цього ж виробника.

На сайтах дилерів йдеться, що така електростанція може живити одразу декілька споживачів, сумарною кількістю 150 кВт: приватний будинок, дачу, офіс, магазин, будівельний майданчик, виробниче підприємство, і т.д. Паливний бак становить 400 літрів, середня витрата палива – 44,8 літра за годину, автономність роботи – 9 годин.

Аналогічний генератор у вересні придбала Курахівська міська військова адміністрація Донецької області за 910 тис. грн. У 2020-му році в розпал епідемії коронавірусу такі генератори купували по 415 тис. грн.

ФОП Ірина Баранник з Черкас, за період участі у публічних закупівлях вона отримала угоди на 15 млн грн.

Залиште відповідь