Фірма рівненського підприємця-футболіста отримала чергові два замовлення на поточний ремонт доріг
01.12.2022   //   90 Переглядів

Департамент інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради наприкінці листопада прозвітував про підписання чергових замовлень на ремонт місцевої інфраструктури. Мова йде про поточний ремонт тротуару та міжвуличного проїзду, за який замовник заплатить 321,92 тисячу гривень. Підрядником було обрано місцеве ТОВ “Якість і будівництво”. 

Вже традиційно замовник не оголошував конкурентних торгів обравши фірму-виконавця “в ручному режимі”. Прикметно, що за листопад Департамент не провів жодної конкурентної закупівлі.

Що ж до підписаних договорів то відповідно до них  ТОВ “Якість і будівництво” до 20 грудня поточного року має виконати наступні роботи:

  • проведення відновних робіт шляхом поточного ремонту пішохідної доріжки біля будинку №73 по вул. Василя Червонія (ДНЗ 035) за 167,73 тис грн;
  • проведення відновних робіт шляхом поточного ремонту проїзду від вул. Василя Червонія до буд. №45 по вул. Василя Червонія за 154,19 тис грн.

Засноване в 2012-му році ТОВ “Якість і будівництво” належить рівнянину Борису Кривко, який окрім підприємницької діяльності займається футзалом – є гравцем команди “Альянс”.

ТОВ “Якість і будівництво” є вельми популярним підрядником з бюджетних замовників Рівненщини. З 2016-го року фірма отримала понад дві сотні замовлень на 18,26 мільйонів гривень. При цьому за весь цей час “Якість і будівництво” лише 5 разів брало участь у конкурентних торгів. Усі інші замовлення були отримані напряму. 

Залиште відповідь