Дубенська міськрада віддала фірмі місцевого депутата замовлення на ремонт “бомбосховища” будинку культури
01.12.2022   //   73 Переглядів

В останній день листопада Відділ культури і туризму Дубенської міської ради прозвітував про замовлення послуг поточного ремонту та облаштування найпростішого укриття будівлі КЗ “Дубенський міський будинок культури”. Вартість контракту, який будо підписано з ТОВ “Корона”, складає 1,42 мільйона гривень.

Усі роботи мають бути завершені до 25 грудня поточного року. Деталей замовлення, як то об’єми робіт, кошторис, дефектний акт, чи навіть сам договір замовник не надав. Принаймні наразі ця інформація відсутня на сторінці закупівлі в системі Prozorro. Відомо тільки, що всю обумовлену суму ТОВ “Корона” отримає протягом 7 банківських днів з моменту підписання акту приймання-передачі виконаних робіт.

Власниками фірми-підрядника ТОВ “Корона” є Олена та Микола Пилипчук. За роки роботи в Prozorro фірма отримала 106 замовлень на 10,01 мільйонів гривень.  Цікаво, що Микола Пилипчук окрім своєї підприємницької діяльності задіяний і як керівник місцевого комунального підприємства “Райбудпроект”. Має бізнесмен і політичні амбіції – є депутатом Дубенської міської ради від партії “Пропозиція”.

Залиште відповідь