Полтавські дорожники без торгів злили 30 мільйона компанії, заснованій екс-радником Кубракова 
30.11.2022   //   65 Переглядів

 15 листопада Служба автомобільних доріг у Полтавській області повідомила про укладання договору на виконання техніко-економічного обґрунтування будівництва інженерних споруд на суму понад 30 млн гривень. Договір укладено без проведення конкурентної закупівлі з київськими проєктантами.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Оголошення про закупівлю не містить самого договору, а лише зазначається, що майбутній підрядник має забезпечити  розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва інженерних споруд для забезпечення належного функціонування дорожнього господарства, транспортної інфраструктури та інфраструктури, що забезпечує життєдіяльність населення та функціонування держави в умовах воєнного стану. Роботи мають бути виконані до кінця наступного року. Підрядник – товариство «Міжнародний проектний інститут», зареєстрований у Києві. 

У активі столичних проєктантів вже майже 70 угод з розпорядниками публічних коштів, загальною вартістю понад 370 млн гривень. Серед найбільших замовників підприємства – Служба автомобільних доріг у Київській та Миколаївській областях. Бенефіціарами компанії на сьогодні є Інна Кобзар та Микола Сбоєв. На момент реєстрації компанії її засновником був Євген Питрощук, який у 2020 році став радником на той момент керівника Укравтодору Олександра Кубракова, що зараз перейшов на посаду віце-премєр-міністра, відповідального за “відбудову країни”. 

Наприкінці 2021 року компанія, заснована Питрощуком, фігурувала у кримінальній справі, відкритій за фактом можливого розкрадання коштів на ремонті Подільського мосту у Києві. Саме  «Міжнародний проектний інститут» був автором проєктної документації з реконструкції мосту.

 

Залиште відповідь