Одеський дорожній гігант без торгів отримав коштовний підряд на ремонт прикордонної дороги
30.11.2022   //   54 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області без використання електронної системи уклала договір на ремонт 7 кілометрів прикордонної дороги.

Про це інформують на «Прозорро».

Йдеться про капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-26-08 Сторожинець – контрольно-пропускний пункт «Красноїльськ» на ділянці км 21+354 – км 28+694.

Договір укладено без проведення конкурентної закупівлі на підставі норм профільної постанови Уряду, яка дозволяє уникати конкурентних закупівель. Угода між дорожниками та підрядником укладена нібито ще 18 жовтня, але опублікована у системі “Прозорро” лише 22 листопада, разом із додатком до неї, яким передбачено зменшення вартості робіт з 385 млн до 322 млн гривень. 

На початку жовтня було укладено схожий договір на ремонт дороги до пропускного пункту “Руський”, вартістю 173 млн гривень. Тоді підрядником виступило підприємство з Франківщини “ПБС”. 

Компанія «Автомагістраль-Південь» зареєстрована 2006 року в Одесі. Спочатку її власниками були непублічні жителі Одещини Валерій Коротков та Олег Наливанний. Але з листопада минулого року офіційним власником став одеський бізнесмен Олександр Бойко.

Лише протягом 2021-2022 років фірма отримала державних замовлень на 45 млрд грн.

За інформацією «Наших грошей», із квітня по вересень цього року «Автомагістраль-Південь» отримало 634 мільйонів гривень на ремонт доріг. Це другий показник серед підрядників по всій країні.

Журналісти зараховують цю фірму до так званого «Дорожнього картелю». 

Залиште відповідь