Компанія, яка спеціалізується на постачанні продуктів харчування, продала криворізьким школам генераторів на 16 мільйонів
30.11.2022   //   386 Переглядів

В листопаді 2022 року районні відділи освіти Кривого Рогу купили 36 генераторів. Постачальник у всіх освітян один – фірма, що тримає монополію на постачання продуктів харчування для шкіл та садочків, ТОВ «Агроном-КР».

Закупівлі проведені без використання електронної системи. Інформація про укладені угоди опублікована в системі Прозорро.

У Кривому Розі існує сім районів. Відділи освіти п’ятьох із них напряму спрацювали із компанією ТОВ «Агроном-КР». Фірма поставила дизельні генератори типу ARK-Q 42 N5 за ціною 450 тис. грн. за штуку.

Для шкіл Довгинцівського району придбано 7 генераторів на суму 3,15 млн грн..   

В Металургійному районі також оформили угоду на 7 генераторів на суму 3,15  млн грн.

Відділ освіти Покровської районної ради придбав 8 штук на 3,6 млн. грн.

Центрально-Міський район отримав 7 генераторів також на 3,15 млн грн..   

Отримають дизель-генератори 7 учбових закладів у Саксаганському районі Кривого Рогу.

В Інгулецькому районі також намагалися придбати джерела резервного живлення. Але торги не відбулися. Їх інгульчани проводили за процедурою «відкриті торги з особливостями». Не було пропозицій і на аналогічних торгах у Тернівському районі. Зазначимо, що тернівчани взагалі ще не придбали жодного генератора.

Загалом, школи міста від ТОВ «Агроном-КР» отримають 36 генераторів на 16,2 млн. грн.

Продавець генераторів ТОВ «Агроном-КР» спеціалізується на постачанні продуктів харчування. Компанія працює з липня 2018 року. Через півтора місяця після реєстрації фірма отримала перше бюджетне замовлення. Сьогодні ТОВ «Агроном-КР»  активний користувач системи бюджетних закупівель Прозорро. Засновником та власником підприємства зазначено Вадима Момота. Також Момот є власником ще низки компаній, що отримують бюджетні замовлення та ведуть діяльність в напрямку постачання та продажів продуктів харчування.

У Кривому Розі ТОВ «Агроном-КР» відзначилося постачанням продуктів харчування у школи та садочки міста у по завищеним цінам. До того ж  компанія порушує строки виконання зобов’язань за договорами. Замовникам доводиться через судові позови вимагати у ТОВ «Агроном-КР» сплату штрафів та пені за неналежне виконання укладених договорів. Так, в квітні 2022 року ТОВ «Щедрий світ» стягнув з криворізького підприємства більше 83 тисяч гривень за несплату поставленого товару. А в червні 2022 року черкаські прикордонники відсудили у постачальника більше 35 тисяч гривень пені за провалені поставки. В суді також розглядається позов від Чернігівського геріатричного пансіонату, якому ТОВ «Агроном-КР» ще в 2021 році завинив продуктів на 94 тис. грн.

Залиште відповідь