Дніпровські комунальники заплатять 11 мільйонів за програмне забезпечення  політтехнологу Терехова та Філатова
30.11.2022   //   52 Переглядів

28 листопада комунальне підприємство “Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста “єДніпро” Дніпровської міської ради повідомило про намір підписати договір із ТОВ “Центр Консалтинг” на придбання ліцензії для системи контролю безпеки в освітніх закладах міста Дніпра вартістю 10,8 млн. грн.

Інформація про закупівлю опублікована в системі Прозорро.

Як зазначено в технічній вимозі, головна мета закупівлі – це забезпечення зростання рівня якості та безпечності діяльності закладів освіти шляхом впровадження інноваційних програмних рішень ведення обліку, інформування користувачів, формування та надсилання звітів, проведення опитувань, формування вибірок даних за умовою. Іншими словами, замовник отримає ліцензії на програмний продукт, що використовується для надання адміністративних послуг закладами освіти міста. Це перший масштабний проект комунальної організації.

КП “Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста “єДніпро” до лютого 2022 року називалося КП “Соціально-аналітичний центр сприяння розвитку міста». Із зміною назви комунальне підприємство змінило і керівника. Ним став Артем Трапезніков, який ще у 2020 році працював спеціалістом 1 категорії відділу методологічного супроводу і договорів централізованої бухгалтерії Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, а потім став  заступником та виконуючим обов’язків директора КП “Безпечна та інноваційна освіта”, після чого це комунальне підприємство було ліквідовано. В цей же час Трапезніков вирішив спробувати свої сили у місцевій політиці – став членом партії «Пропозиція» та балотувався від цієї політсили у Дніпровську обласну раду. Нагадаємо, що діючий мер Дніпра Борис Філатов також зайшов у міськраду від партії «Пропозиція».

Власник ліцензійного продукту ТОВ «Центр Консалтинг» з 2017 року співпрацює з дніпровськими комунальними установами. КП “Організаційно-аналітична служба” замовила послуг з опитувань та виявлення громадської думки на 6,7 млн. грн. З 2020 року до роботи підключився департамент інформаційних технологій Дніпровської міської ради, який купив програмного продукту на 21,5 млн. грн., а також нині ліквідоване КП “Безпечна та інноваційна освіта”, яке встигло придбати у ТОВ «Центр Консалтинг» ліцензій на програмне забезпечення на 5 млн. грн. Останній договір вже підписував Трапезніков на посаді заступника директора цього КП.  

ТОВ «Центр Консалтинг» прописане в Києві належить Дмитру Касьянову, якого пов’язують із харківським мером Ігорем Тереховим. У виборчому штабі Терехова Касьянов працював під час передвиборчої кампанії на дострокових виборах мера Харкова у 2021 році. З даних ЗМІ, відомо, що Дмитро Касьянов був також причетний до передвиборчих кампаній Сергія Березенка («Блок Петра Порошенка») на дострокових виборах до Верховної Ради в 2015 році в Чернігові та до передвиборчої кампанії Бориса Філатова на виборах мера Дніпра. Люди, які працювали на тих виборах, звинувачували і Березенка, і Філатова, в тому, що їх кампанії будувались на так званих «сітках».

 

Залиште відповідь