Чернівецькі “базарники” продовжують зливати мільйони, влаштовуючи під’їзди та заїзди
30.11.2022   //   72 Переглядів

24 листопада  чернівецьке комунальне підприємство “Калинівський ринок” завершило закупівлю робіт із облаштування майданчиків для заїзду автотранспорту. Вартість підписаної угоди за результатом проведеного аукціону склала 1,7 млн гривень.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Закупівля була оголошена 11 листопада, а участь у аукціоні взяли два учасники. Найнижчу ціну запропонувало місцеве підприємство “Астрея 1”, з яким у результаті і було підписано договір. Згідно з документом, підрядник до кінця поточного року має облаштувати з’їзд, тротуар, систему водовідведення з провулку Рокитнянського. 

Найбільшу суму коштів підрядник витратить на щебінь, за ціною 650 гривень за кубічний метр, а також бруківку, якої планують встелити понад 1 тисячу квадратів? ціною 375 гривень за квадрат.

Компанія-підрядник зареєстрована у Чернівцях і належить Андрію Цимбалюку. У її активі 40 угод з різними розпорядниками публічних коштів, загальною вартістю трохи більше 15 млн гривень. Найбільша кількість угод укладена з департаментом житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради.
Раніше це ж комунальне підприємство уклало угоду на ремонт  4 шлагбаумів та двох будиночків для контролерів на 7,5 мільйонів гривень.  

Директор комунального підприємства – Олег Гульпак. На попередніх місцевих виборах він балотувався до місцевої ради за списками партії мера міста Романа Клічука, але обраний не був. Уже після виборів він був призначений директором, до цього займався переробкою м’яса.

Залиште відповідь