Южноукраїнські рятувальники замовили будівництво автоматизованої системи централізованого оповіщення за 3 мільйона
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради (Миколаївська область) 16 листопада замовила ТОВ “Фалькон-М” нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення м. Южноукраїнськ Миколаївської області за 2,77 млн грн.
Про це повідомляється в системі «Прозорро».
Підрядник збудує автоматизовану систему централізованого оповіщення (сільські території Южноукраїнської міської територіальної громади).
Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.
Засновниками ТОВ “Фалькон-М” є керівник Максим Нікітський та Катерина Ломака.
Згідно з «Прозорро», з 2019 року фірма отримала державних замовлень на загальну суму 15,65 млн грн.