Миколаївські шляховики замовили зимове утримання засекречених доріг на 240 мільйонів 
29.11.2022   //   70 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області замовила ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «Європейська дорожньо-будівельна компанія» експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування державного значення (зимове утримання) на загальну суму 242,18 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

В «Прозорро» не опубліковані договори. І не вказані, які дороги будуть ремонтувати.

Обидві закупівлі проведені без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

ТОВ «Ростдорстрой» входить у групу бізнесмена Олександра Жукова та мера Одеси Геннадія Труханова. Ця фірма через компанію «Оттема» (Угорщина) оформлена на Євгена Коновалова та Юрія Шумахера – депутата міськради Одеси від партії «Довіряй ділам» Геннадія Труханова.

«Європейська дорожньо-будівельна компанія» із Василькова під Києвом на чолі з Сергієм Зіненком належить одеському ТОВ «Пейд» Мусліма Кєлоєва з Одещини. Кєлоєв також володіє столичним ТОВ «Промтехпостачінвест».

Імовірно, Муслім Мусаєвич Кєлоєв – це брат Мурада Мусаєвича Келоєва, власника нині ліквідованого ТОВ «Тандем-Оіл», яке колись поставляло паливо у порти.

За даними системи «YouControl», до 2018 року засновником переможця було столичне ТОВ «Ультранова» Вадима Скиданенка, яке раніше належало Юлії Сараєвій з Донецька.

Ще раніше фірма-переможець була зареєстрована у Донецьку під назвою «Альтком-Мост» на голландську фірму «Альтком Б.В.» компанії «Altcom Global N.V.» із Нідерландів.

 

Залиште відповідь