Криворізькі чиновники придбали для ТРО на 5 мільйонів маскувальних костюмів в екс-власниці МАФу, пов’язаної з членом виконкому  
28.11.2022   //   513 Переглядів

Виконавчий комітет Криворізької міської ради замовив на 5 млн. грн. білі маскувальні костюми у новоствореної підприємниці ФОП Галина Догонова.

21 листопада 2022 року інформація про укладену угоду опублікована в Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна». Згідно звіту про договір, чиновники замовили 3000 білих костюмів за ціною 1700 грн. кожен. Загалом з місцевого бюджету на маскувальний спецодяг для територіальної оборони витратять 5,10 млн грн.

Підряд отримала Догонова Галина Миколаївна. Жінка зареєструвалася як приватна підприємниця 4 жовтня 2022 року та відкрила 11 видів діяльності – від торгівлі одягом та запчастинами до техобслуговування транспортних засобів. Основний вид її діяльності – виробництво одягу. ФОП Догонова вже має 5 потенційних контрактів на 11,6 млн. грн. В заявках вітровологозахисні та маскувальні костюми. Виробник цього спецодягу в тендерній документації не вказаний.

Догонова і раніше працювала як ФОП – займалася роздрібною торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами біля будинку №27 на мкрн Сонячний. В лютому 2021 року вона закрила свій бізнес. 

Номер телефону +38 (097) 078-23-33, який вказаний як контактний в закупівлях за участі Догонової, співпадає з контактним номером ТОВ “Криворізька швейна фабрика Старт”. Це підприємство належить родині заступника мера Кривого Рогу та депутата Дніпропетровської обласної ради Костянтина Бєлікова. Додамо, що за даними Єдиного веб-порталу використання публічних коштів, за період з 23 лютого 2022 року по серпень 2022 року швейна фабрика «Старт» отримала від виконкому Криворізької міської ради замовлень приблизно на 18,5 млн. грн. Всі ці закупівлі досі не опубліковано в системі Прозорро. 

Залиште відповідь