Чиновники облдержадміністрації відправлять за 3 мільйони на відпочинок дітей Дніпропетровщини 
28.11.2022   //   65 Переглядів

18 листопада 2022 року Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації оприлюднив інформацію про закупівлю у  ТОВ «Агротрансгрупа» послуг з оздоровлення вартістю 3 млн. грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи.

Загалом, чиновники придбали у посередника путівок в дитячі табори, що розташовані в гірських районах, на суму 2,94 млн грн. Де саме будуть відпочивати діти, путівки для яких придбав департамент соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, не повідомляється. Скільки дітей отримають путівки на оздоровлення та який термін відпочинку також невідомо.

ТОВ «Агротрансгрупа» працює з 2019 року. Фірма прописана в Верхньодніпровську і належить мешканцю цього міста Руслану Штельмаху. Він є також співвласником ще однієї аграрної компанії ТОВ «Нова Україна».

Родич Руслана Штельмаха Віталій Штельмах, який також був серед засновників ТОВ «Нова Україна», є власником кількох оздоровчих комплексів  – ТОВ «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Сонячний» у Верхньодніпровську та ТОВ «Оздоровчий комплекс Сонячний» у селищі «Лазурне» Скадовського району Херсонської області.

В Дніпрі Штельмахи мають туристичну агенцію ТОВ “Всеукраїнська компанія “Планета”. 

Залиште відповідь