Від початку повномасштабної війни фірма місцевого депутата у селі на Житомирщині отримала підрядів з ремонту дороги на 5,6 мільйона
26.11.2022   //   41 Переглядів

Чижівська сільська рада опублікувала намір укласти угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на послуги з проведення відновлювальних робіт автомобільної дороги від села Рихальське до села Маринівка Новоград-Волинського району. Вартість угоди може скласти 2 мільйони гривень.

Про це повідомляє Житомир.info з посиланням на  ProZorro.

Очікувана вартість закупівлі складала 2 млн 17 тис. грн. Закупівлю провели за процедурою відкриті торги з особливостями. Участь у них взяла лише одна фірма – ТОВ «Новоград-Волинські шляхи», яка запропонувала відновити дорогу за 2 млн 9 тис. грн

У тендерній документації зазначається, що підрядник має надати свої послуги до 30 квітня 2023 року. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету.

22 листопада Чижівська сільська рада опублікувала намір укласти угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи».

Це друга спроба провести тендер на послуги з проведення відновлювальних робіт автомобільної дороги від села Рихальське до села Маринівка. Відповідно до закупівлі, проведеній в липні, ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» мало відремонтувати зазначену дорогу за 2 млн 111 тис. грн. Однак у серпні замовник та підрядник розірвали угоду через технічну помилку.

Зазначимо, що 31 жовтня Чижівська сільська рада уклала угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на послуги з проведення аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання дорожнього покриття вулиці Шевченка в селі Чижівка. Вартість угоди склала 1,9 млн грн. У червні замовник також уже укладав угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на поточний ремонт цієї вулиці, але угоду також розірвали через технічну помилку.

Загалом з початку війни ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» отримало від Чижівської сільської ради підрядів на 5,6 мільйона гривень.

ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» зареєстроване в 2002 році в селі Майстрів Новоград-Волинського району, власниками фірми є Юлія Табалюк, Віталій Табалюк (директор фірми і депутат Новоград-Волинської міської ради від партії «Європейська Солідарність») та Станіслав Табалюк (депутат Чижівської сільської ради, на місцевих виборах 2020 року балотувався до Новоград-Волинської районної ради від партії «Європейська Солідарність»).

Залиште відповідь