Тернопільська міськрада замовила фірмі свого ексдепутата десяток зупинок-укриттів за майже 3 мільйона
26.11.2022   //   74 Переглядів

В четвер, 24-го листопада Тернопільська міська рада прозвітувала про придбання 10-ти залізобетонних конструкцій – тимчасових споруд укриття на зупинках громадського транспорт. Вартість замовлення склала 2,97 мільйона гривень. Виконувати замовлення буде місцеве ТОВ “Тернопільбуд”.

Сам договір було підписано на день раніше – 23-го листопада. Що ж до конструкцій, то вони мають витримувати влучання частинок снарядів, уламків ракет та набоїв стрілецької зброї. В кожній такій зупинці-укритті має бути передбачено місце для сидіння мінімум 20-ти осіб. Поставити всю партію товару підрядник має до 16-го грудня поточного року. 

Зауважимо, що подібні зупинки-укриття наразі встановлюють у багатьох великих містах. Їхня комплектація, зовнішній вигляд, наповнення та ціна суттєво відрізняються одна від одної. Для прикладу в Харкові подібні конструкції коштують по 783 тис грн за штуку, а в Миколаєві – 400 тис грн. 

ТОВ “Тернопільбуд” є надзвичайно досвідченим підрядником, який однак працює лише на замовників Тернопільської області. За 2017-го року фірма отримала через Prozorro бюджетних замовлень на 1,31 мільярда гривень. 

Власниками “Тернопільбуд” є відомий місцевий забудовник, ексдепутат Тернопільської міської ради Василь Лило, його син Володимир Лило та ПрАТ “Компанія з управління активами “Національний резерв”, контрольний пакет акцій якої належить нині покійному голові Комітету фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу при ТПП України Олегу Лиховиду та його вдові Світлані. 

 

Залиште відповідь