У Черкасах віддають 2 мільйона за генератори та теплові пушки ФОПу-маркетплейсу
25.11.2022   //   68 Переглядів

23 листопада департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради повідомив про укладання двох угод з підприємцев Володимиром Вірьовкіним. Підписані документи передбачають постачання 20 дизельних теплових гармат та 22 електричних бензинових генератори. Загальна вартість двох угод перевищує 2,1 млн гривень. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

  Згідно з підписаними з Вірьовкіним угодами, вартість генератора Einhell Hercules HSE 5500/E5, потужність до 5 кВт, складе 84 тисячі гривень, а теплової гармати Denzel DHS-50 – 16 275 гривень. До цього Вірьовкін та пов’язані з ним юридичні особи успішно постачали до закладів освіти міста засоби дезінфекції та особистої гігієни, завдяки тендерній заточці освітян, а також безуспішно намагалися поставити коштовні двоярусні ліжка на замовлення все тих же освітян  

У коментарі журналістам Вірьовкін розповів, що давно займається підприємницькою діяльністю і просто аналізує майбутні потреби та намагається їх забезпечувати. Він звернувся з пропозицією до департаменту освіти та гуманітарної політики, аби ті придбали його генератори, і вони погодилися. Товар, з його слів, вже фактично поставлений та може використовуватися. 

Для ФОПа Вірьовкіна це перші угоди, укладені з розпорядником публічних коштів. Водночас підприємство, що йому належить має 62 угоди, укладені з різними замовниками, загальною вартістю понад 3 млн гривень. Найкоштовніша серед них – угода на 1 млн гривень укладена саме із департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Крім того, більшість договорів компанії Вірьовкіна підписані до моменту повномасштабного вторгнення військ російської федерації. Найбільші публічні економічні успіхи Вірьовкіна та його компанії пов’язані саме з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. 

У день підписання угод було анонсовано відкриття так званих “Пунктів незламності”, де жителі міст, зокрема і Черкас, зможуть зігрітися та підзарядити власні гаджети на випадок блекауту. Частину цих локацій  планується відкрити на території закладів, які перебувають під оперативним контролем департаменту освіти. 

Залиште відповідь