Рівненська ОДА за майже 11 мільйонів замовила ремонт “бомбосховища” в приміщенні обласної КПшки
25.11.2022   //   58 Переглядів

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА прозвітував про закупівлю послуг поточного ремонту захисної споруди цивільного захисту в підвалі приміщення КП “Управління майновим комплексом” Рівненської обласної ради. Відповідний контракт вартістю 10,95 мільйонів гривень було підписано з ПП “Модена”.

Вже традиційно для подібного типу замовлень закупівлю було проведено без застосування конкурентної процедури. 

За умовами підписаного договору виконати замовлення підрядник має до 17-го лютого 2023-го року. В поточному році фірма отримає від замовника 9,48 мільйонів, а залишок уже в наступному році. 

Варто зауважити, в додатках до договору опублікованого Департаментом відсутній дефектний акт, тож конкретний об’єм замовлених робіт залишається невідомим. 

Приватне підприємство “Модена” є активним учасником публічних закупівель. З 2017-го року фірма встигла підписати через Prozorro вже 151 договір на 421,33 мільйон гривень. При цьому найдорожчі замовлення фірма отримувала саме від Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА.

Єдиним власником ПП “Модена” наразі вказаний рівненський підприємець Олександр Кучерук, якому також належить ПМП-фірма “Спецрембуд”. 

Залиште відповідь