В Черкасах для проходження зими оголосили зукупівлю туалетів та баків для води
23.11.2022   //   63 Переглядів

Черкаське комунальне підприємство “Черкаситеплокомуненерго”, що є монополістом у сфері теплопостачання,  оголосило закупівлю 17 туалетів та 15 ємностей для води.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.  

Товари мають бути встановлені на території гуртожитків, які перебувають на балансі комунальників. 

Згідно з технічною документацією закупівлі туалетів, вони мають бути виготовлені із дерева та не міститимуть жодних ємностей, відповідно їх може бути встановлено на вже існуючі ями або вмонтовано у систему каналізації. Товар має бути поставлений до кінця року. Ємності для води, місткість 1000 літрів, також мають бути поставлені до кінця поточного року. Очікувана вартість одного туалету – 3700 гривень, а ємності – 7700 гривень. Вартість туалетів та баків має включати у себе доставку. 

Директор комунального підприємства КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась є депутатом Черкаської міської ради, обраний від “За майбутнє”. Він очолює черкаських тепловиків з 2018 року. На той момент він також був депутатом Черкаської міської ради, але від партії ВО “Черкащани”.

Ще влітку Карась заявляв про те, що жителям Черкас потрібно бути готовим до того, що взимку доведеться виїздити із міста, якщо російська агресія буде направлена на знищення критичної інфраструктури нашої держави. 

У гуртожитках, які перебувають на балансі КП “Черкаситеплокомуненерго”, проживають зокрема і вимушені переселенці. На початку липня правоохоронці виявили факти ймовірного неправомірного отримання коштів із переселенців, що мають право на безкоштовне проживання у комунальних гуртожитках. 

 

Залиште відповідь