Партнер Парасюка за 8 мільйонів відремонтує два поверхи відділення львівської лікарні  
23.11.2022   //   76 Переглядів

Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» 14 листопада замовило ТОВ “Еталон-Ком” капітальний ремонт двох поверхів за 7,91 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Йдеться про ремонт 2-го та 3-го поверхів відділення судинної та малоінвазивної нейрохірургії та неврології КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова».

Згідно з угодою, вартість матеріальних ресурсів складе 3,60 млн грн., заробітна плата – 1,95 млн грн., прибуток – 182 тис грн.

Закупівля проведена без використання електронної системи. Фірма була єдиним учасником.

«Еталон-Ком» належить керівнику Роману Лобаю. Він раніше був помічником народного депутата 8 скликання Володимира Парасюка та керівником та співзасновником ГО «Законодавче бюро Володимира Парасюка».

У 2016-му Антимонопольний комітет оштрафував інше підприємство Лобая з такою самою назвою, але іншою формою власності – приватне підприємство, на 30 тис. грн за антиконкурентні дії. ПП «Еталон-Ком» вступило в змову з ТОВ «Центр технологій будівництва» під час тендеру на реконструкцію початкової школи №70, що на вул. Дорога Кривчицька, 3 у Львові за 4,86 млн грн. Обидвом фірмам тоді заборонили участь в тендерах протягом трьох років.

Згідно з «Прозорро», з 2016 року «Еталон-Ком» отримала державних замовлень на загальну суму 299,88 млн грн.

Залиште відповідь