На 9 місяць після вторгнення черкаські комунальники купують  генератори
23.11.2022   //   50 Переглядів

Комунальне підприємство “Черкасиводоканал” купило 9 дизельних генераторів за 14,8 млн грн.

Інформація про це оприлюднена на порталі Прозорро.

Товар має бути поставлений до кінця року. Договір уклали з ТОВ «Далгакиран компресор Україна». Технічне завдання та текст договору відсутні. Тому, які генератори купують комунальники – невідомо. Орієнтовна вартість одного – 1,6 млн грн.

Згідно з відкритою інформацією з інтернету, ціна на генератори різної потужності почала зростати із червня. З тих пір і на сьогодні вартість деяких моделей зросла у 5-7 разів. Скільки коштували влітку генератори, які бере водоканал – встановити неможливо.

«Далгакиран компресор Україна» зареєстроване в Києві і має угод із замовниками на мільярд гривень. Серед іншого фірма також постачає генератори.

Наприклад, дизельний генератор на 168 кіловат для Тернопільської обласної ради за 1,9 млн грн. або 9 різних дизельних електростанцій для львівського водоканалу.

Зазначимо, що 8 листопада Черкаська міська рада виділила у статутний КП «Черкасиводоканал» 21 млн грн на підготовку до зими.

Директор КП – депутат міської ради від партії “Черкащани” Іван Сухарьков. Він почав працювати у перший день вторгнення – 24 лютого.

Залиште відповідь