Черкаські комунальники шукають майстрів для ремонту “Мазди” директора
23.11.2022   //   89 Переглядів

Комунальне підприємство “Черкаситеплокомуненерго” оголосило закупівлю послуг з ремонту автівки Mazda CX-5, яку комунальники спочатку взяли в оренду, а потім викупили одразу після призначення на посаду директор Павла Карася.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.   

Очікувана вартість ремонту Mazda, якою користується безпосередньо Карась, складає 320 тисяч гривень. Технічною документацією передбачено велику кількість ремонтних робіт, які має виконувати майбутній підрядник по мірі надходження заявок замовника до 30 листопада наступного року. Специфіка подібних закупівель не дозволяє визначити реальну вартість майбутніх робіт, які виконуватимуться по мірі потреби, але їхня загальна вартість не може перевищувати ціну визначену в результаті проведення аукціону. 

У 2018 році комунальники взяли в оренду це авто у ПП “Надія”, а згодом викупили за 1 млн гривень. У коментарях телеканалу Вікка Карась пояснював необхідність придбання подібної автівки питаннями безпеки та постійних відряджень. 

Павло Карась є депутатом Черкаської міської ради від фракції “За майбутнє”. За результатами місцевих виборів у 2020 році він не потрапив до лав депутатів, але отримав мандат після смерті депутатки від “За майбутнє” Олени Шевченко. До цього Карась представляв політичну силу “Черкащани”, одними із спонсорів якої є зокрема і власники ПП “Надія”.

Прийом пропозицій для участі у торгах триває до 23 листопада. 

 

Залиште відповідь