Компанія змовників отримала підряд на 8 мільйонів на будівництво ЦНАПу у селі Добросин
22.11.2022   //   120 Переглядів

Добросинсько-Магерівська сільська рада Львівського району Львівської області 14 листопада замовила ТОВ “Елегант” нове будівництво центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Центр Дія за 7,92 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

ЦНАП збудують на вул. Учительська, с. Добросин, Львівського району, Львівської області.

Згідно з умовами договору, вартість матеріальних ресурсів складе 4,19 млн грн., заробітна плата – 749 тис грн., експлуатація будівельних машин та механізмів – 193 тис грн., прибуток – 83 тис грн.

Закупівля проведена як відкриті торги з особливостями. Фірма була єдиним учасником.

Фірма «Елегант» пов’язана з оштрафованими за змову ТОВ ВКП «Спортавто» та ПП «Обрій», які контролюють батьки ексзаступника Городоцької районної ради Богдана Слонівського – Ігор та Лідія Слонівські. В грудні 2019 року Антимонопольний комітет оштрафував ці компанії на 136 тис. грн за розпил тендерів в Городоцькому та Самбірському районах. Їм також не дозволено брати участь у відкритих торгах протягом трьох років.

Однак сім’я Слонівських продовжує конкурувати на тендерах завдяки іншій підконтрольній компанії − «Елегант». Раніше ця фірма імітувала конкуренцію і з ТОВ ВКП «Спортавто», але АМКУ її досі не оштрафував.

Офіційним власником підприємства «Елегант» є житель Городоцького району Іван Каблаш, а до 2018 року воно належало Лідії Слонівській. Підприємство «Елегант» було зареєстроване за однією адресою з компанією Слонівських ТОВ ВКП «Спортавто» в смт Великий Любінь Городоцького району.

В цьому населеному пункті фірма орендувала приміщення в МПП фірма «Комарик», яке належить Ігорю Слонівському. Також в компанії «Елегант» працював працівник ТОВ ВКП «Спортавто», ще в одного робітника фірма орендує частину техніки.

Протягом 2015-2022 років фірма «Елегант» отримала державних замовлень на 77,33 млн грн.

Залиште відповідь