Департамент Житомирської ОДА закупить у підприємця без аналогічного досвіду зимову військову форму на 4 мільйона
22.11.2022   //   85 Переглядів

Департамент з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації опублікував намір укласти угоду з ФОП Потеряйко Ігорем Володимировичем на закупівлю  665 комплектів зимової військової форми. Вартість угоди може скласти 4,3 млн грн.

Про це повідомляється на ресурсі ProZorro. 

Очікувана вартість закупівлі складала 4 мільйони 323 тис. грн. Закупівлю провели за процедурою відкриті торги з особливостями. Участь у них  взяв лише один підприємець – ФОП Потеряйко Ігор Володимирович і запропонував поставити зимову форму по 6,5 тис. грн за комплект. В один комплект входить 

куртка вітровологозахисна зимова утеплена (піксель) та штани вітровологозахисні зимові утеплені (піксель). Поставити зимову форму підприємець має до 20 грудня 2022 року. 

17 листопада департамент з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської ОДА опублікував намір укласти угоду з ФОП Потеряйко Ігорем Володимировичем.

Зауважимо, що у своїй  тендерній документації підприємець не надав довідку про наявність досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору. Та й загалом, це його перший багатомільйонний підряд.  Брати участь у публічних закупівлях підприємець почав з 2020 року. За два роки підприємець уклав 14 угод на понад пів мільйона гривень. Зокрема у підприємця замовляли спортивні товари, монтаж кондиціонерів, лавки, дошки, виготовлення проєктної документації. 

Департамент з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації закуповує зимову форму дорожче ніж виконавчий комітет Стрийської міської ради. У жовтні Стрийська міська рада закупила зимові вітровологозахисні куртки Бушлат та штани утеплені піксель по 4,3 тис. грн. А виконавчий комітет Ужгородської міської ради закупив куртки вітровологозахисні зимові та штани вітровологозахисні зимові по 4,8 тис. грн. 

Потеряйко Ігорем Володимировичем зареєстрований як ФОП з 2006 року у місті Вишневе Київської області. Основним видом діяльності підприємця є електромонтажні роботи.

 

Залиште відповідь