Чернігівські рятувальники замовили в дніпропетровської фірми спецтехніки на 12 мільйонів
21.11.2022   //   77 Переглядів

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області 3 листопада замовила у ТОВ “Техно Трейн” спецтехніки на 12 млн грн.

Інформація про закупівлю оприлюднена на порталі Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

У ТОВ “Техно Трейн” рятувальники закупили  самоскид 16 м3 на шасі FORD Trucks 3542 D DC. Самоскид відповідає наступним технічним характеристикам: рік випуску – 2022 рік, гарантійний термін експлуатації – 24 місяці, потужність двигуна – 306, кількість швидкостей КПП – 16. До комплектації такого автомобіля входить сигнально-гучномовна балка з гучномовцем, автомобільна цифрова радіостанція і  фарбування у традиційні для рятувальних автівок кольори.  Такий самоскид обійдеться для рятувальників у 5,5 млн грн.

Також у ТОВ “Техно Трейн” замовили автопаливозаправник 10 куб. м., на шасі FORD 1833DC. Автопаливозаправник відповідає наступним характеристикам: кількість секцій -2 , матеріал цистерни – сталь, обладнаний насосом, перепускним клапаном, фільтрами, манометром і тд. Автомобільне шасі відповідає наступним технічним характеристикам: технічно допустима вага – 19000 кг, вантажопідйомність – 12173 кг, тип двигуна – дизельний, паливний бак – 350 л. В комплектацію автомобіля також входить кондиціонер, іммобілайзер, круїз контроль, регульована по нахилу рульова колонка. Вартість автозаправника 6,5 млн грн. 

Спецтехніку фірма має поставити до 26 грудні 2022 року.

ТОВ “Техно-трейн” зареєстрована в серпні 2021 року у Дніпрі. Власником підприємства є Сергій Кривий.  Також він значиться серед засновників ТОВ “Виробничо-комерційна фірма Дрогобицький завод автомобільних кранів”, ТОВ “Юкрейніан паблік транспорт”, а також Консорціум “Текстайл рентал сервісез”. За понад рік своєї діяльності фірма вже підписала отримало 16 бюджетних замовлень на 225 млн грн. 

Залиште відповідь