Сумські рятувальники замовили  систему пожежогасіння за 3,3 мільйона
20.11.2022   //   97 Переглядів

Загін технічної служби Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області 2 листопада замовив ТОВ “Променергообладнання” систему пожежогасіння за 3,32 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить систему пожежогасіння типу WJFE 300 SYSTEM. Вона матиме дизельний двигун, насос високого тиску на рамі, акумулятор та адаптер для аварійного запуску тощо.

За інформацією на сайтах виробників WJFE 300 – це спеціальна система, що використовує запатентовану фурму зі спеціальною системою змішування абразиву та води. Це ефективний інструмент для свердління/різання всіх типів матеріалів: дерева, сталі, пластику, скла, бетону тощо. Після завершення процесу свердління розпилена вода (водяний туман) під тиском перетворюється на пару, збільшуючи свій об’єм у 1700 разів, насичуючи атмосферу та видаляючи кисень у вогонь, які знижуються так само швидко, як і температура.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

Підрядник ТОВ «Променергообладнання» зареєстроване у Києві 2008 року. Засновником вказаний Андрій Заліський. Протягом жовтня-листопада вказане підприємство поставило низці обласних ДСНС аналогічні системи пожежогасіння за подібні суми. Загалом за період участі в публічних закупівлях фірма отримала замовлень на 43,16 млн грн.

Залиште відповідь