У Кривому Розі фірма з оточення директора профільного КП отримає ще 5 мільйонів 
19.11.2022   //   82 Переглядів

14 листопада 2022 року департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради відзвітував про закупівлю безстрокової ліцензії на право користування комп’ютерною програмою у ТОВ «МД Софт». Вартість ліцензії складає 5 млн. грн.

Інформацію про укладену угоду опубліковано в системі Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи.

Криворізькі освітяни придбали ліцензію на право користування комп’ютерною програмою «Програмне забезпечення управління термінальним програмним забезпеченням XTMS Symbol Transport».

Згідно обґрунтування необхідності даної закупівлі, для впровадження автоматизованої системи обліку оплати харчування у закладах освіти існує спеціальна комп’ютерна програма, без якої не можна запрограмувати освітній додаток для «Картки криворіжця». ТОВ «МД СОФТ» є ексклюзивними та офіційним ділером на Дніпропетровщині автора та власника ліцензії ТОВ «Сімбол Транспорт».

За 5 млн. грн. департамент освіти отримав право користуватися цим програмним продуктом.  

ТОВ «МД Софт» заснована в серпні 2017 року дніпрянином Віталієм Демешко. Фірма прописана в Києві. Працює в сфері оптової торгівлі комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням. За три роки фірма перемогла у 94 закупівлях на суму 147 млн. грн. Головний замовник послуг компанії – криворізькі чиновники. ТОВ “МД Софт” впроваджує в Кривому Розі проект «Картка криворіжця».

Впровадження проекту «Картка криворіжця» курує Євген Кривенко – директор профільного комунального підприємства «Центр електронних платежів». Як з’ясували журналісти видання Bihus.Info, директор ТОВ “МД Софт” Віталій Демешко пов’язаний з родиною Кривенко. Демешко керував приватним підприємством «Кіт-Сервіс» в роки, коли мати Євгена Кривенка, Ніна Кривенко, значилася єдиною власницею цього підприємства.

 

Залиште відповідь