У 400 метрів одеського узвозу планують “вкопати” 62 мільйона
19.11.2022   //   61 Переглядів

Управління капітального будівництва Одеської міської ради повідомило про намір укласти договір з місцевим підприємством “Ростдорстрой” на капітальний ремонт Деволановского узвозу. Договір укладається за результатом проведених відкритих торгів, а його вартість складе 61,8 млн гривень, що лиш трохи менше очікуваної вартості закупівлі.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Аукціону закупівлі мав відбутися 8 листопада, але, окрім майбутнього переможця “Ростдорстроя”, свої пропозиції до участі у торгах не подав жоден інший учасник. Технічним завданням до проєкту передбачене облаштування дороги та тротуару. Довжина узвозу складає 400 метрів. Також підрядник має замінити 25 метрів мережі водопостачання та прочистити 98 метрів каналізаційних мереж без їх заміни чи дезінфекції. 

Компанія “Ростдорстрой” є одним із лідерів дорожнього ринку України. Лише за 2021 рік вона отримала 152 підряди від різних замовників загальною вартістю понад 33 млрд гривень. Однак після повномасштабного вторгнення росіян і, відповідно, скорочення видатків на дорожню галузь у доробку компанії лише 19 угод, вартістю трохи менше 500 млн гривень. Найкоштовніший підряд компанії, отриманий цього року – це договір на утримання автомобільних доріг деокупованої Харківщини, сумою 340 млн гривень. Договір укладений без проведення конкурентних торгів. 

ТОВ “Ростдорстрой” засноване в 2005 році в Одесі. Спеціалізується фірма на будівництві доріг автострад. Компанія належить угорській фірмі “Оттема”, а серед бенефіціарів – одесити Євген Коновалов та Юрій Шумахер, наближені до мера Одеси Геннадія Труханова.

Залиште відповідь