Сільрада на Буковині утаємничила ремонт водогону, який без торгів віддала ФОПу
19.11.2022   //   64 Переглядів

Магальська сільська рада на Буковині без торгів уклала договір з місцевим підприємцем на ремонт системи водопостачання будівлі, де проживають вимушені переселенці. Вартість угоди – 4,6 млн гривень, а роботи за ним мають бути виконані до 20 лютого наступного року. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Договір було укладено 4 листопада з фізичною особою-підприємцем Дмитром Ончуленком, що зареєстрований у Чернівцях. Текстом документу, оприлюдненого у системі “Прозорро”, передбачено фінансування робіт у 2022 році у розмірі 2,8 млн гривень, решта має бути перерахована підряднику вже у наступному році. 

Разом з тим оприлюднений договір не містить зведеного кошторисного розрахунку, що не дозволяє визначити об’єми робіт, а також вартість матеріалів, які використовуватиме підрядник під час виконання робіт. 

За останні два роки в активі Ончуленка 17 угод на здійснення різних ремонтних робіт загальною вартістю 14,2 млн гривень. Левова частина цієї суми припадає на угоди саме з Магальською сільською радою, на замовлення якої підприємець здійснює ремонт місцевої школи. Водночас – це перший договір для Ончуленка з розпорядниками бюджетних коштів з червня цього року.

Залиште відповідь