Криворізькі чиновники придбали на 3 мільйони дизель-генератори у фірми, що продає продукти харчування 
19.11.2022   //   130 Переглядів

14 листопада 2022 року відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради підписав договір з ТОВ «Агроном-КР». Підприємство продасть освітянам 7 дизельних генераторів на 3 млн. грн.

Інформація про закупівлю міститься в системі Прозорро.   

Закупівля проведена без використання електронної системи. Згідно укладеної угоди, відділ освіти Саксаганського району придбав сім дизельних генератора типу ARK-Q 42 № 5 за ціною 450 тис. грн. за кожний. Походження генераторів невідоме.

ТОВ «Агроном-КР»  засновано в липні 2018 року. Засновником та власником підприємства зазначено Вадима Момота. ТОВ «Агроном-КР»  активний користувач системи бюджетних закупівель Прозорро. Фірма спеціалізується на постачанні продуктів харчування в заклади освіти. Компанія вже «натендерила» 568 договорів на суму 160 млн. грн. Із них 66 млн. грн. сплатили освітяни Саксаганського району. Момот є власником ще низки компаній, що отримують бюджетні замовлення та ведуть діяльність в напрямку постачання та продажів продуктів харчування.

Фірма відзначилася договорами постачання макаронів у школи та садочки Саксаганського району по завищеним цінам. Потім компанію викрили на завищенні цін при постачанні курячого м’яса. Замовником також був Саксаганський відділ освіти.

Залиште відповідь